Výrobci potápěčských hodinek

Potápěčská společnomares-pocitacest založená v roce 1949 v Itálii panem Ludovicem Maresem. Od svého založení se společnost vypracovala mezi světovou špičku producentů potápěčského vybavení a potápěčských počítačů. Všechny jejich produkty splňují ty nejvyšší nároky na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost.


supras-pocitaceSpolečnost pro výrobu potápěčských potřeb založená v roce 1996 v Čechách panem Dario Riccim. Má jednu z nejkomplexnějších nabídek vysoce kvalitního a spolehlivého potápěčského vybavení, včetně potápěčských počítačů na trhu a má své distributory ve většině evropských zemí a USA.


cressi-pocitaceTuto společnost pro výrobu potápěčských počítačů a vybavení založili dva bratři Egidio a Nanni Cressi v roce 1946 v italském Janově. Jejich nadání pro technický design a ruční práce je brzy dostala na špičku oboru. V současné době patří společnost mezi celosvětové leadery ve výrobě potápěčských potřeb.


sub-gear-pocitacSubgear je přejmenováná značka potápěčských počítačů Seemann Sub která působí v Německu od roku 1979 a zaměřuje se na poskytování kvalitního potápěčského vybavení za rozumné ceny. V dubnu 2007 získala společnost Johnson Outdoors Inc. značku Seemann jako součást své potápěčské divize.  V důsledku toho se v roce 2008 výrobky Seemann staly dostupné ve zbytku Evropy a značka byla v roce 2010 přejmenována na SUBGEAR.


suunto-pocitaceV roce 1965 si jeden britský sportovní potápěč všiml, že kompas Suunto, který je naplněn tekutinou funguje také pod vodou. V návaznosti na toto odhalení byla zahájena výroba prvního potápěčského kompasu Suunto SK- 4, který se stal známý pro svou odolnost a spolehlivost . Mezi uživateli kompasu Suunto byli průzkumníci, ekologové a slavní milovníci moře jako Jacques Yves Cousteau. V roce 1980 se společnost Suunto stala lídrem ve výrobě potápěčských přístrojů. v roce 1987 společnost Suunto zahájila výrobu elektronických potápěčských počítačů. Aktuálně je Suunto dceřinou společností Amer Sports Corporation.


uwatec-počítačeSpolečnost Uwatec byla založena ve Švýcarsku v roce 1984 jako výrobce potápěčského vybavení. V roce 1987 představila společnost legendární potápěčský počítač Aladin PRO. V roce 1997 se firma Uwatec spojila se společností Scubapro a tím se stala součástí společnosti Johnson Outdoors Inc.


divesoft-pocitaceSpolečnost Divesoft se zabývá výzkumem a vývojem specifického vybavení pro potápěče. Je úspěšná v takových oblastech trhu, kam si ostatní výrobci potápěčské techniky a počítačů netroufnou pro vysokou technologickou náročnost vývoje a výroby. Používá nejkvalitnější materiály a výrobní postupy bez kompromisů. V současné době pracuje na vývoji nových produktů určených především špičkovým technickým a jeskynním potápěčům, kterým pomáhá proniknout dále a hlouběji.


tusa-pocitaceTabata Co., Ltd. je mezinárodní výrobce sportovních potřeb se sídlem v Tokiu, v Japonsku. Vše podléhá přísným normám certifikace ISO 9001 a to od navrhování, vytváření a testování. Globální síť Tabata zahrnuje závody v Japonsku, Tchaj-wanu, Austrálii, Německu, Nizozemí a Spojených státech. Značka TUSA je jedním z prvních výrobců potápěčského vybavení na světě, která byla založena panem Kazuo Tabatou v roce 1952. Od dob první ručně vyrobené masky a brýlí v garáži, jsou jejich produkty vždy vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů s jedinečným přístupem ke kvalitě a inovacím.